SUGAR DADDY by Bejzment

Jak jsi si všimnul, přejmenovali jsme se na “SUGAR DADDY by Bejzment”. Začíná nová éra ✍️. Původně jsme chtěli otevřít 2 restaurace v těsné blízkosti vedle sebe.

Naše plány vzaly rychle za svý a udělali jsme to úplně jinak. 2v1. Sugar Daddy + Bejzment = SUGAR DADDY by Bejzment. Jednoduchá rovnice, ne? Pár kroků od původního Bejzmentu.🐾

2️⃣v1️⃣? No, jasně! Jakmile tě pustí dál, než k výdejnímu okénku, najdeš u nás dvě patra gastronomickýho nebe ☀️. Dvě patra prošpikovaný burgerama 🍔, žebírkama 🍖a steakama 🥩. Prostě dvě patra narvaný Amerikou odshora dolu. 🇺🇸 Narvaný tak, že ti Amerika poleze ušima 😇.

1️⃣V prvním patře na tebe bude čekat pověstná americká disco éra 🎤 plná pop artu a cartoonovejch obrazů. Ze vzduchu bude cítit pomáda, kterou měl třeba John Travolta 💇. Amerika je mix kultur, skvělejch lidí, zážitků, ale i jídel. Ať už jezdíš po Route 6️⃣6️⃣ nebo metrem v New Yorku 🗽, všude můžeš narazit na pravý americký gastroparády.

Proto první patro je tvoje smíchovská Amerika 🗽. Budou tu tradiční americký věci, ale třeba i focaccia, deep-dish pizza alias Chicago style pizza 🍕 nebo další mega věci, který bys našel jen v Little Italy 🇮🇹🇺🇸.

Pak sejdeš pár kroků po schodech do našeho libově vybavenýho suterénu. V tu ránu na tebe dýchne 🌬 nostalgie Bejzment. Nostalgie, sentiment, vzpomínky, to vše jsme přenesli. O Bejzment jsme tě nemohli připravit. 🙅‍♂️. Furt se můžeš těšit na ikonický burgery jako JD Hany 🍔, Švestka nebo Hustej Mexikán 🌶

🍺 Čepovat ti budeme Budvar 33 nebo Brew Dog IPA 🍻. K tomu spoustu nealko věcí, na který jsi byl zvyklej v „old“ Bejzmentu🥤.

Už není Bejzment. Teďka je 💰 Sugar Daddy by Bejzment💰. Tvoje smíchovská malá Amerika. 🇺🇸 Tvoje smíchovská Bejzmentovská nostalgie. Jsme tvůj SUGAR DADDY 💸. Kvůli Americe si nemusíš kupovat letenky (momentálně to stejně nejde). Kvůli Americe se chodí do SUGAR DADDY by Bejzment.

Těšíme se na tebe ✊. Máme pro tebe spoustu věcí. Věrnostní kartičky, soutěže, akce 🎡. Sleduj naši stránku. Bude to totiž ještě větší. Tohle je jen začátek🚦.

Na Bělidle 31. Zapamatuj si to. Bude se ti to hodit!

BEJZMENT

Chceš zažít jedinečnou atmosféru legendární americký burgrárny v Praze? Jsme jedna z TĚCH prvních burgráren, který před 9 lety začaly udávat směr.

TA burgrárna, pod jejímž vedením se narodil Burgerfest a odstartoval burgerové peklo.

TA burgrárna, jejímž ambasadorem je Ron Jeremy, hvězda filmů pro dospělé.

TA burgrárna, která je tak jiná.

Burgery připravujeme z čerstvýho certifikovanýho BIO hovězího z farmy Besednice, která se nachází v srdci Jižních Čech.

Tak sundej bačkory, hoď se do gala, vem bankovky a přijď k nám zažít to pravý food porno.

Myslíme i na kytko-žrouty, bezlepkáče a hlavně děti. Můžeš se těšit i na naše famózní víkendový spešly.

Vše vyrobeno s láskou a se sklony k lehkému obžerství, který zmenšuje oblečení.

Pozor, silně návykové!

A kde nás najdeš?
Tam kde se vaří srdcem.
Sí ju sůn in da Bejzment.

BEJZMENT DOPORUČUJÍ:

Chceš ochutnat kus USA?
Tady jsi na správném místě!

Zavítej k nám na dobré jídlo v nekuřáckém prostředí.
Welcome to my Little America!